Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Krastudy - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

210 000 zł166 m² 1 265,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż dom - Krastudy, gm. Mikołajki Pomorskie Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Krastudy, na dużej działce o powierzchni 3.000 m .

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

231 000 zł2 598 m² 88,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadam na sprzedaż działkę w bardzo dobrej lokalizacji w miejscowości Miłoradz. Pomagamy W uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości Działka o pow. 2598 m2 Działka posiada Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Obrzynowo

Obrzynowo(Krastudy + 13 km)

449 000 zł150 m² 2 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 945 m²

Jeśli szukasz miejsca, które łączy spokój, przestrzeń i potencjał inwestycyjny ta nieruchomość w Obrzynowie spełni wszystkie te oczekiwania. Położona w zacisznym zakątku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 493 800 zł172,90 m² 8 639,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

To twoja inwestycja nie tylko Metr kwadratowy Na sprzedaż wyjątkowa posiadłość w Malborku Dom 172,9 m na działce 7000 m z ogrodem, stawem, biurem, halami i potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł2 028 m² 137,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Jeśli szukasz miejsca pod budowę domu w otoczeniu natury, ta działka spełni Twoje oczekiwania. Przezmark to lokalizacja, która łączy spokój wsi z dostępem do jeziora i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł60,60 m² 5 941 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnej, gotowej do zamieszkania nieruchomości w znakomitej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,60 m2 znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

213 857 zł29,12 m² 7 343,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przytulne 1-pokojowe mieszkanie 29,12 m2 - Gniew | Kameralna zabudowa, blisko natury i Zamku Krzyżackiego Na sprzedaż oferuję nowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 29,12 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł13 100 m² 10,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie działkę z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne o powierzchni 13100 ha. Działka znajduje się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł151,51 m² 3 953,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 156 m²

Tylko u nas! Na sprzedaż dom wolnostojący z aktualnie wydzielonymi 2 niezależnymi mieszkaniami. Istnieje możliwość powrotu do pierwotnego układu pomieszczeń. Dom usytuowany jest na cichym.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł360 m² 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:618 m²

Okazja! Sprzedam budynek mieszkalny wielorodzinny za 150tys.zł! Budynek do remontu o pow. użytkowej 360m2 przeznaczony do wydzielenia 6 lokali mieszkalnych. Wydano decyzję o warunkach zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł41 m² 5 365,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Tylko U nas! Mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane w ścisłym centrum miasta. Lokalizacja: miasto Dzierzgoń leży w powiecie Sztumskim. Jest to bardzo malownicza i prężnie rozwijająca.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij